Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

2018

Polsko-niemiecka konferencja łącząca sektory - wymiana doświadczeń i perspektyw

21.06.2018, Warszawa

Organizowane przez Ambasadę Niemiec i AHK/Econet Polska.
Nacisk kładziony będzie na znaczenie rozporoszonego zaopatrzenia w energię, przyszłości klastrów energii, nieregularnych źródeł energii odnawialnej oraz utrzymanie częstotliwości i napięcia, a także przetwarzanie i magazynowanie energii elektrycznej. Nasz współzarządzający dyrektor Jochen Schwill uczestniczyć będzie jako prelegent w panelu "Przyszłość klastrów energii".

Wydarzenia

Minione wydarzenia

2018

II Forum Operatorów Farm Wiatrowych

07. - 08.03.2018, Gdansk

W dniach 7-8.03.2018 w Gdańsku, Elektrownie NEXT wezmą udział w II Forum Operatorów Farm. Zapraszamy do udziału!
Strona organizatora forum...

2017

Renexpo Poland

25. - 27.10.2017, Warsaw

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland jest nie tylko jednym z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej, ale tworzy także platformę energetyczną w całym kraju. Wydarzenie to staje się tradycją. Zarówno targi, jak i konferencje pokazują jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa i użytkowanie energii przyszłości. I tutaj będziemy wystawcą i będziemy na Państwa czekać.
Więcej szczegółów o targach Renexpo Poland...

Wind Power Poland

20. - 21.06.2017, Serock

Doroczna Konferencja i Targi PSEW to największe wydarzenie w branży energetyki wiatrowej w Europie Środkowo-Wschodniej – ubiegłoroczna, XI edycja zgromadziła ponad 1300 uczestników z kraju i z zagranicy. Na powierzchni 2500 m2 swoją ofertę zaprezentowało 55 polskich i zagranicznych wystawców. Podczas Konferencji, w ramach 12 paneli tematycznych, wystąpiło ponad 50 prelegentów. Elektrownie Next ma przyjemność poinformować, iż będzie wystawcą i na tym wydarzeniu. Zapraszamy Państwa do naszego stoiska.
Więcej szczegółów o targach Wind Power Poland…

greenPOWER

23. - 25.05.2017, Poznan

Targi GreenPOWER to największa w Polsce wystawa sektora OZE. Targi GreenPOWER, które gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE, to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.
Po raz pierwszy będziemy uczestniczyć w targach jako wystawca i będziemy na Państwa czekać na naszym stoisku, nr 3 w hali 7.

Więcej szczegółów o targach greenPower…