Wytwórcy energii

Więcej o Wirtualnej Elektrowni

O nas

Kontakt

Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

2018

IRENA’s 2018 Innovation Week

05. - 07.09.2018, Bonn

IRENA Innovation Week 2018 is an action-focused gathering of around 250 policy makers, leading companies and innovators from across IRENA’s diverse global membership, convened to explore how innovations in enabling technologies, business models, system operations and sector coupling can accelerate the renewable power transition. Our Jan Aengenvoort will attend as a speaker within the session "New customer in the digital world".
More details about IRENA’s 2018 Innovation Week...

Distributed Energy Resources: Digitalization & IoT Conference

28. - 29.11.2018, Vienna

This unique european forum will disclose the practical insight of opportunities for new business solutions based on IoT technology, such as the latest approaches in using of Distributed Energy Resources (DER), the role in providing low-carbon electricity and how to do it smarter, how to integrate sollar cells, thermal and electircal storage and advanced demend-response systems and make cleaner energy production. These and more questions will be discussed and help to understand and solve challenges on the way to new generations of energy. Our Malek Alouini will attend as a speaker and talk about our VPP.
More details about the Distributed Energy Resources: Digitalization & IoT Conference...

Wydarzenia

Minione wydarzenia

2018

Polsko-niemiecka konferencja łącząca sektory - wymiana doświadczeń i perspektyw

21.06.2018, Warszawa

Organizowane przez Ambasadę Niemiec i AHK/Econet Polska.
Nacisk kładziony będzie na znaczenie rozporoszonego zaopatrzenia w energię, przyszłości klastrów energii, nieregularnych źródeł energii odnawialnej oraz utrzymanie częstotliwości i napięcia, a także przetwarzanie i magazynowanie energii elektrycznej. Nasz współzarządzający dyrektor Jochen Schwill uczestniczyć będzie jako prelegent w panelu "Przyszłość klastrów energii".

II Forum Operatorów Farm Wiatrowych

07. - 08.03.2018, Gdansk

W dniach 7-8.03.2018 w Gdańsku, Elektrownie NEXT wezmą udział w II Forum Operatorów Farm. Zapraszamy do udziału!
Strona organizatora forum...

2017

Renexpo Poland

25. - 27.10.2017, Warsaw

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland jest nie tylko jednym z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej, ale tworzy także platformę energetyczną w całym kraju. Wydarzenie to staje się tradycją. Zarówno targi, jak i konferencje pokazują jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa i użytkowanie energii przyszłości. I tutaj będziemy wystawcą i będziemy na Państwa czekać.
Więcej szczegółów o targach Renexpo Poland...

Wind Power Poland

20. - 21.06.2017, Serock

Doroczna Konferencja i Targi PSEW to największe wydarzenie w branży energetyki wiatrowej w Europie Środkowo-Wschodniej – ubiegłoroczna, XI edycja zgromadziła ponad 1300 uczestników z kraju i z zagranicy. Na powierzchni 2500 m2 swoją ofertę zaprezentowało 55 polskich i zagranicznych wystawców. Podczas Konferencji, w ramach 12 paneli tematycznych, wystąpiło ponad 50 prelegentów. Elektrownie Next ma przyjemność poinformować, iż będzie wystawcą i na tym wydarzeniu. Zapraszamy Państwa do naszego stoiska.
Więcej szczegółów o targach Wind Power Poland…

greenPOWER

23. - 25.05.2017, Poznan

Targi GreenPOWER to największa w Polsce wystawa sektora OZE. Targi GreenPOWER, które gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE, to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.
Po raz pierwszy będziemy uczestniczyć w targach jako wystawca i będziemy na Państwa czekać na naszym stoisku, nr 3 w hali 7.

Więcej szczegółów o targach greenPower…