Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Wydarzenia

Minione wydarzenia

2017

Renexpo Poland

25. - 27.10.2017, Warsaw

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland jest nie tylko jednym z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej, ale tworzy także platformę energetyczną w całym kraju. Wydarzenie to staje się tradycją. Zarówno targi, jak i konferencje pokazują jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa i użytkowanie energii przyszłości. I tutaj będziemy wystawcą i będziemy na Państwa czekać.
Więcej szczegółów o targach Renexpo Poland...

Wind Power Poland

20. - 21.06.2017, Serock

Doroczna Konferencja i Targi PSEW to największe wydarzenie w branży energetyki wiatrowej w Europie Środkowo-Wschodniej – ubiegłoroczna, XI edycja zgromadziła ponad 1300 uczestników z kraju i z zagranicy. Na powierzchni 2500 m2 swoją ofertę zaprezentowało 55 polskich i zagranicznych wystawców. Podczas Konferencji, w ramach 12 paneli tematycznych, wystąpiło ponad 50 prelegentów. Elektrownie Next ma przyjemność poinformować, iż będzie wystawcą i na tym wydarzeniu. Zapraszamy Państwa do naszego stoiska.
Więcej szczegółów o targach Wind Power Poland…

greenPOWER

23. - 25.05.2017, Poznan

Targi GreenPOWER to największa w Polsce wystawa sektora OZE. Targi GreenPOWER, które gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE, to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.
Po raz pierwszy będziemy uczestniczyć w targach jako wystawca i będziemy na Państwa czekać na naszym stoisku, nr 3 w hali 7.

Więcej szczegółów o targach greenPower…