Wytwórcy energii

Więcej o Wirtualnej Elektrowni

O nas

Kontakt

Elektrownie Next

Elektrownia wirtualna dla rewolucji energetycznej

Eksploatujemy jedną z największych Elektrowni Wirtualnych w Europie. Za pośrednictwem naszej centralnej platformy łączymy producentów energii elektrycznej, takich jak biogazownie, elektrownie wiatrowe i słoneczne, komercyjnych i przemysłowych odbiorców energii elektrycznej, jak również magazyny energii elektrycznej. Połączenie siecią tworzy silny związek - z korzyścią dla wszystkich uczestników i całego naszego systemu energetycznego.

Jesteśmy przekonani, że do 2050 r. 100 % zapotrzebowania na energię elektryczną zostanie pokryte z odnawialnych źródeł energii. Aby osiągnąć ten cel, myślimy w bitach i watach: Wykorzystujemy możliwości digitalizacji, aby połączyć tysiące producentów, konsumentów i magazynów energii elektrycznej w naszej wirtualnej elektrowni i wprowadzić je na rynki za pośrednictwem naszych handlujących energią elektryczną. W ten sposób wdrażamy gospodarczy krajobraz energetyczny, w którym nawet małe jednostki odgrywają centralną rolę - a tym samym napędzają demokratyzację świata energii.

Fakty i liczby

6412
 
Instalacje
5406
MW 
Moc
382,7
w 2017 
Obrót
141
 
Pracownicy
7
 
Lokalizacje
2009
 
Założono

Vidéo

Tak pracuje Elektrownie Next

Historia naszej firmy

Dostęp do rynków

Elektrownie NEXT są połączone z europejskim systemem elektroenergetycznym oraz giełdami towarowymi.
Elektrownie NEXT są połączone z europejskim systemem elektroenergetycznym oraz giełdami towarowymi.

 

Kontakt

Czy mają Państwo pytania?

Prosimy o kontakt z nami! Można do nas zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 na nr telefonu +48 502 272 430. lub wysłać nam wiadomość email na info[at]elektrownie-next.pl